Tatrico - Producent pantofli z Podhala

Tatrico to producent pantofli filcowych z wkładką fusbet, które oprócz funkcjonalności, wyróżniają się przepięknym wzornictwem. Kompleksowo wykonujemy obuwie domowe z filcu oraz materiałów filcopodobnych. Zrzeszamy grupę specjalistów, którzy działają na rynku obuwniczym od 2015 roku, bazując na unikatowej wiedzy przekazywanej w rodzinie z pokolenia na pokoleniu. Produkcję pantofli opieramy na wieloletnim doświadczeniu, wkładając w nią ogrom serca.

pantofle filcowe01

Łączymy tradycyjne metody produkcyjne z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować szeroką ofertę, większą moc produkcyjną, a także różnorodne modele pantofli, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent pantofli z Podhala, kładziemy nacisk na wysoką jakość wykonania.

Pantofle filcowe Podhale

Właśnie wystartowała nasza oficjalna strona internetowa, strona na Facebooku oraz Instagramie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz możliwościami, jakie daje współpraca z Tatrico! Przygotowaliśmy specjalne usługi dla hurtowników z Polski oraz zagranicy.

Zobacz nasze 2 linie

  1. Pantofle filcowe klasyczne
  2. Kolekcja nowoczesna

Jako producent pantofli filcowych, zajmujemy się wykonywaniem obuwia domowego od podstaw. To, co wyróżnia markę Tatrico, to profesjonalizm wykonania, dbałość o detale, uwzględnianie najnowszych trendów i dbałość o wygodę użytkowania. Nasze pantofle filcowe są komfortowe, stylowe i oryginalne dzięki unikalnym haftom wykonywanym przez nas.

Oferta dla klientów hurtowych w Polsce i za granicą

Chętnie nawiążemy współpracę z klientami hurtowymi zarówno w naszym kraju, jak i poza granicami. Jesteśmy także otwarci na kolaborację w zakresie tworzenia marki bądź haftowania masowego. Wszelkie szczegóły można znaleźć na naszej stronie: tatrico.com. W razie potrzeby, jesteśmy także dostępni pod numerem telefonu: +48 781 032 200 oraz mailem: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account