Tradycja pantofli filcowych z Podhala

Znane jako kapcie, papucie, pantofle, bambosze lub laczki. Od lat stanowią obowiązkowy element wyposażenia każdego podhalańskiego domu. To tutaj szczególnie żywa jest tradycja ich noszenia oraz produkcji. Dziś doceniamy je ze względu na wyjątkową miękkość, wygodę i praktyczność - idealnie sprawdzają się zarówno w chłodniejsze wieczory, jak i upalne dni.

Read more...

Tatrico - Producent pantofli z Podhala

Tatrico to producent pantofli filcowych z wkładką fusbet, które oprócz funkcjonalności, wyróżniają się przepięknym wzornictwem. Kompleksowo wykonujemy obuwie domowe z filcu oraz materiałów filcopodobnych. Zrzeszamy grupę specjalistów, którzy działają na rynku obuwniczym od 2015 roku, bazując na unikatowej wiedzy przekazywanej w rodzinie z pokolenia na pokoleniu. Produkcję pantofli opieramy na wieloletnim doświadczeniu, wkładając w nią ogrom serca.

Read more...

Pantofle filcowe z wkładką fusbet - komfort na najwyższym poziomie

Każdy z nas zasługuje na codzienną wygodę. To właśnie jeden z powodów, dla których zostały stworzone pantofle filcowe z wkładką fusbet. Klasyczne, ponadczasowe wzornictwo w połączeniu z ponadprzeciętną funkcjonalnością tworzą niezwykle wygodne pantofle, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Wielbicielom minimalizmu polecamy pantofle w naturalnie szarym odcieniu filcu. Osobom, które wolą bardziej wyraziste dodatki, z pewnością spodoba się obuwie domowe w mocnych kolorach. Niektóre modele dodatkowo ozdobione są haftami bądź kwiatami, tworząc unikatowe kompozycje.

Read more...
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account