Tatrico - solidnie, modnie i nowocześnie.

Tatrico to firma zajmująca się kompleksową produkcją pantofli z filcu oraz materiałów filcopodobnych. Samodzielnie działamy na rynku obuwniczym od 2015 roku, jednakże fach ten, przekazywany jest w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie, dlatego naszą pracę opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Tradycyjne metody produkcyjne wzbogaciliśmy o nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam na rozszerzenie oferty, większej mocy produkcyjnej oraz wprowadzaniu nowoczesnych, najmodniejszych modeli pantofli spełniających wymagania popytowe.

Pantofle filcowe

Pantofle produkujemy od podstaw, dlatego gwarantujemy profesjonalizm wykonania. Nasze produkty są modne, wygodne, solidnie szyte i klejone a przede wszystkim oryginalne dzięki unikalnym haftom, które również wykonujemy samodzielnie.

Naszą ofertę kierujemy do klientów hurtowych w Polsce i za granicą. Chętnie nawiążemy również współpracę w zakresie tworzenia marki lub haftowania masowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

Pantofle filcowe Podhale

Tradycja od 1999 roku.

Nasz wspólny biznes

Oryginalne hafty na naszych pantoflach są projektowane i wykonywane przez naszą firmę. Jeżeli również jesteś producentem pantofli, możemy je dla Ciebie wyhaftować. Zobacz więcej...

Produkcja dla hurtowni

Oferujemy możliwość produkcji i haftowania pantofli dla klientów hurtowych. Nowoczene rozwiązania technologiczne umożliwiają nam wysoką moc produkcyjną, wydajność i solidne wykonanie pantofli. Stwórz markę razem z nami.

Tatrico jest firmą, która niedawno pojawiła się na rynku obuwniczym. Naszą działalność produkcyjną prowadzimy od 2015 roku.

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Przepisz kod z obrazka
Invalid Input
Invalid Input
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account